» Služby » Nakládání Prokeš & Prokeš - Zeměděl...

Nakládání

Nakládání čelním nakladačem v agregaci s traktorem Massey Fergusin 6290 s velkoobjemovou lžíci o objemu 1,5m3 a o šířce 2,2m. Nakládání a manipulaci s materiálem paletizačními vidlemi o nosnosti až 2,5t a dosahu do výšky 4,25m.
Nakládání

Nabízíme práci s paletizačními vidlemi s dosahem do výšky 4,25m a nosnosti 2,5t. Práce s paletizačními vidlemi i v těžším a hůř dostupném nerovném terénu. Nabízíme skládání a nakládáni palet s kamiónu a nákladních aut. Skládáni palet na stavbách rodinných domků. Možnost položeni palety na základovou desku nebo až do prvního patra stavby. Dále nabízíme nakládání velkoobjemovou lžící o obsahu 1,5 m3 a šířce 2,2m. Nakládání sypkých materiálu např. hlíny, stavební sutě, štěrku,pisku atd. Materiál Vám naložíme na vlek o nosnosti až 12t a ložné plochy 5x2,4m. Naložení materiál odvezeme na místo dle přání, např. na skládku, recyklaci. Nabízíme dovoz štěrku, písku, hlíny. Dále nabízíme dovoz stavebního materiálu. Stavební materiál naložíme, dovezeme a složíme.

Reference

V nejblížší době přidáme

Zemědělská výroba a zemní práce / © 2008 rozlišení: 800 - 600 a větší / IE, Mozilla a Opera Copyright by Pushe005 | Design by Mia